نمایندگی رسمی نرم افزار بهینه ساز انرژی

​​Integrated Environmental Solutions (IES)


پیدا کردن "پدیده انرژی پایا" در لیست نمایندگی رسمی


این نرم افزار با قابلیت های فوق العاده خود به مهندسین اجازه می دهد تا طراحی های ساختمانی خود را  شناسایی و بهترین راه حل جهت بهینه سازی انرژی مصرفی برای گرمایش، سرمایش، و روشنایی را انتخاب کنند.

 این نرم افزار به مهندسین اجازه می دهد تا به راحتی و به صورت سه بعدی مدل ساختمانی و طراحی خود را تجسم و ارتباط نتایج در سطح بسیار دقیق را تجزیه و تحلیل و چاپ نمایند

درباره ما

مشاور مهندسی توسعه پایدار

با بیش از ۱۵سال سابقه در صنعت بهینه سازی انرژی در پروژهای ساختمانی و تجاری. مهندس خبره ساخت و ساز پایدار ما با تجربه گسترده در ارزیابی مصرف انرژی در ساختمان و مجموعه های تجاری اداری و بهینه سازی با پیشنهاد راه حل های مناسب برای کاهش مصرف انرژی، طراحی و ترکیب فن آوری انرژی های تجدید آماده به همکاری میباشند.


 طراحی المانهای نمای شیشه جهت بهینه سازی مصرف انرژی حرارتی و سرمایش در ساختمان، طراحی شیشه ای نورپردازی و پارامترهای انتقال خورشیدی جهت بهبود مصرف انرژی ساختمان با ارائه مشاوره دقیق در طراحی و بهینه سازی انرژی و انجام مدل حرارتی برای تخمین بهینه سازی مصرف انرژی ساختمان تجاری و مسکونی. طراحی ساختمان برای تهویه طبیعی (با بهره گیری حداقل از سیستم های سرمایش)